T2-BFG-10H
T2-BFG-10H
T2-BFG-10H
T2-BFG-10H
Na zamówienie, czas realizacji do potwierdzenia
  • Wysoka efektywność energetyczna – niskie koszty operacyjne
  • Łatwa rozbudowa i przebudowa – możliwa modyfikacja wielkości powierzchni wymiany ciepła
  • Łatwa instalacja – kompaktowa konstrukcja
  • Dostęp do globalnej sieci serwisowej Alfa Laval
About
Dokumentacja
Bim Object t2 (en)UNKNOWN
Bim Object t5 (en)UNKNOWN
T2 Karty katalogowe urządzeń (pl)PDF
Instruction Manual Heating Insulation for GPHE (pl)PDF
Instruction Manual Cooling Insulation for GPHE (pl)PDF
Instruction Manual Port Filters for GPHE (en)PDF
Maintenance manual GPHE (en)PDF
Installation manual GPHE (en)PDF
Installation manual Connectivity sensor kit for GPHE EN (en)PDF
Installation manual protection sheets GPHE (en)PDF
Installation Manual Drip tray for GPHE (en)PDF
Szczegóły techniczne
Źródło ciepła
Kocioł
Wydajność (kW)
10 kW
Temp. strony pierwotnej (°C)
90 → 70 °C
Temp. strony wtórnej (°C)
60 → 80 °C
Max. spadek ciśnienia (kPa)
20 kPa
Waga (kg)
17,1 kg
Przepływ po stronie pierwotnej (kg/h)
430,2 kg/h
Przepływ po stronie pierwotnej (GPM)
430,2 GPM
Przepływ po stronie wtórnej (kg/h)
430,9 kg/h
Przepływ po stronie wtórnej (GPM)
430,9 GPM
Przyłącze po stronie pierwotnej
ISO-R 3/4" Gwintowany zewnętrznie
Przyłącze po stronie wtórnej
Głębokość (mm)
165 mm
Szerokość (mm)
140 mm
Wysokość (mm)
380 mm
Długość (mm)
165 mm