T2-BFG-10H
T2-BFG-10H
T2-BFG-10H
T2-BFG-10H
Lead time on request
  • Висока енергийна ефективност – ниски оперативни разходи
  • Гъвкава конфигурация – зоната на топлинен пренос може да бъде модифицирана
  • Лесен монтаж – компактен дизайн
  • Висока експлоатационна надеждност – лесно отваряне за инспекция и лесно почистване чрез CIP
  • Достъп до глобалната мрежа за услуги на Alfa Laval
About
Документация
Bim Object t2 (en)UNKNOWN
Bim Object t5 (en)UNKNOWN
T2 Product leaflet (en)PDF
Instruction Manual Heating Insulation for GPHE (bg)PDF
Instruction Manual Cooling Insulation for GPHE (bg)PDF
Instruction Manual Port Filters for GPHE (en)PDF
Maintenance manual GPHE (en)PDF
Installation manual GPHE (en)PDF
Installation manual Connectivity sensor kit for GPHE EN (en)PDF
Installation manual protection sheets GPHE (en)PDF
Installation Manual Drip tray for GPHE (en)PDF
Технически данни
Топлинен източник
Boiler
Мощност (kW)
10 kW
Температура – първичен кръг (°C)
90 → 70 °C
60 → 80 °C
Макс. пад на налягането (kPa)
20 kPa
Тегло (kg)
17,1 kg
Дебит – първичен кръг (kg/h)
430,2 kg/h
Дебит – първичен кръг (GPM)
430,2 GPM
Дебит – вторичен кръг (kg/h)
430,9 kg/h
Дебит – вторичен кръг (GPM)
430,9 GPM
Връзка – първичен кръг
ISO-R 3/4" Threaded external
Връзка – вторичен кръг
ISO-R 3/4" Threaded external
Дълбочина (mm)
165 mm
Широчина (mm)
140 mm
380 mm
165 mm